foto1
LZS - 75 lat na Warmii i Mazurach
foto1
LZS - 75 lat na Warmii i Mazurach
foto1
LZS - 75 lat na Warmii i Mazurach
foto1
LZS - 75 lat na Warmii i Mazurach
foto1
LZS - 75 lat na Warmii i Mazurach
Realizacja Zadań Warmińsko - Mazurskiego Zrzeszenia LZS jest współfinansowana ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

 

Imprezy Sportowe WMZ LZS w roku 2023
 
 
 
 
 
Wojewódzka Liga Szachowa Warmińsko - Mazurskiego Zrzeszenia LZS o Puchar Marszałka Województwa  - regulamin
 
1 Zjazd 11.11.2023 - Bratian gm. Nowe Miasto Lubawskie
2 Zjazd 26.11.2023 - Biskupiec
 
 
 
 
-------------------
 
 
 

Wojewódzkie Drużynowe Wieloboje Sprawnościowe dla Dzieci 2023 

Eliminacje: Lubawa, Nidzica, Pasłęk, Węgorzewo (9-13.11.2023)

Finał Wojewódzki  - 27.11.2023 Nidzica 

Szczegółowy Harmonogram oraz sposób przeprowdzenia w regulaminie

 
 
-------------------
 

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w podnoszeniu ciężarow  - 18.11.2023 - Kurzętnik - regulamin 

 
 
 
 
Przeprowadzone Zawody WMZ LZS w roku 2023
 
 
 
-------------------
 
 

Otwarte Wojewódzkie Biegi Przelajowe LZS - Pasłęk - 12.11.2023 - regulamin

Zgloszenia

 
 
 
 
-------------------
 
 

Integracyjny Turniej Boccia - 11.11.2023 - Węgorzewo - regulamin 

Wyniki

 
------------------- 
 
 
 

Otwarte Mistrzostwa Województwa w kolarstwie MTB - 29.10.2023 - Prostki - regulamin 

 

--------------- 
 
 

Memoriał Zbigniewa Szporko, Otwarty Turniej Szachowy - 28.10.2023 Ostróda - regulamin 

Wyniki - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_6646/

 
 
-------------------
 
392926375_820569576737395_5160675285048879176_n.jpg
 
 
Młodzieżowy Turniej Zapaśniczy 28.10.2023 Lubawa
 
 
----------------
 
 

Indywidualne Mistrzostwa Województwa WM Z LZS w warcabach 64 polowych w kategorii K / M - 22.10.2023 Bratian - regulamin 

Wyniki kobiety - https://wyniki.warcaby.pl/2023/14/

Wyniki mężczyźni - https://wyniki.warcaby.pl/2023/15/
 
-------------------
 
 
64 Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego LZS o Puchar Radia Olsztyn - 21.10.2023 Ostróda - regulamin 
 
 
 
 
-----------------
 
 
 
 
MISTRZOSTWA WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO ZRZESZENIA LZS W WĘDKARSTWIE SPININGOWYM 2023 
 
JEZ. DĄBROWA WIELKA - GMINA DĄBRÓWNO 8.10.2023 - regulamin
 
Uwaga zwiększamy limit łodzi biorących udział w Mistrzostwach do 40 - będzie to nieprzekraczalna ilość. 
 
 
W przypadku rezygnacji z udziału w zawodach drużyny z listy 40 zakwalifikowanych prosimy o inforamcję, w  zwolnione miejsca prawo udziału otrzymają drużyny z listy rezerwowej wg kolejności. 
 
 
 
 
-------------------
 
 
 
Międzynarodowe Zawody w Podnoszeniu Ciężarów 30.09-1.10.2023 - Nidzica 
 
IMG_0056.jpeg
 
 
 
----------- 
 
 
Wojewódzkie Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne LZS - 16.09.2023 - Stadion AZS Kortowo - regulamin 
 
 
 
-----------------
 
 
 
------------
 
 
 
 
 
Wojewódzkie Letnie Igrzyska Samorządowe "O Puchar Marszałka Województwa" - Iłowo - Osada 18.06.2023 - Regulamin 
 
 
-------------
 
 
 
 
 
65 Wojewódzki Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę" - Nowe Miasto Lubawskie 10-11.06.2023 - Regulamin 
 
 
 
 
 
---------------
 
 
 
Maraton Wydminy - Ogólnopolskie Zawody LZS w Maratonie Przełajowym 8-10.06.2023 - Regulamin 
 
 
 
---------------
 
 
Mistrzostwa Województwa WMZ LZS Open w Lekkiej Atletyce, 3. Memoriał Romualda Wojnowskiego  - 28.05.2023 - Olecko -  Regulamin
---------------
 
 
 
VIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski - 27.05.2023 - Kalinowo - Regulamin
 
 
 
 
---------------
 
 
 
Mistrzostwa Województwa WMZ LZS U14, U16 w Lekkiej Atletyce  - 14.05.2023 - Lubawa -  Regulamin
 
 
 
 
---------------
 
 
Wyścig rowerowy MTB  - 14.05.2023 - Prostki -  Regulamin
 
 
---------------
 
 
Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Stawigudzie - 13.05.2023 - Regulamin
 
 
 
---------------
 
 
 
XLI Bieg Bartów - 29.04.2023 - Regulamin
 
 
 
---------------
 
 
 
I Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie w Dywitach -  16.04.2023 - regulamin

 
-------------------------------
 
 
 
Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe - Barciany - 1.04.2023 - Regulamin
 
 
  
 
 ------------------------------
 
 
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych - 18.03.2023 - Regulamin
 
WYNIKI
 
Wyniki - Klasyfikacja LZS
 
 ------------------------------
 
 
 

 

Imprezy Sportowe WMZ LZS organizowane w 2022 r.
 
 
  
 

Wojewódzka Liga Szachowa WMZ LZS  2022 "O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA"  Regulamin

I Zjazd 8.10.2022 - Ostróda - 

II Zjazd 6.11.2022 - Nowe Miasto Lubawskie

III Zjazd 27.11.2022 - Biskupiec

Link do strony rozgrywek Ligi LZS 2022 na portalu chessarbiter

 
 
-------------------
 
Biegi Mikołajkowe - 04.12.2022 - Mikołajki -  Regulamin
 
 
 
----------------------
 
 
Mem. Kazimierza Sochackiego - Otwarte Mistrzostwa WMZ LZS w tenisie stołowym - Ostróda - 10.12.2022 - Regulamin
 
 
--------------------- 
 
 
Wojewódzka Młodzieżowa Liga Zapaśnicza  - Rybno  - 10.12.2022 -  Regulamin
 
 wyniki na www.sportzona.pl
 
-------------------
 

Wojewódzkie Wieloboje Sprawnościowe dla dzieci - Nidzica 12.12.2022  Regulamin

Komunikat końcowy

 
 
 
 
 
 
Imprezy Sportowe WMZ LZS zorganizowane w 2022 r.
 
 
 
Wojewódzka Młodzieżowa Liga Zapaśnicza  - Lubawa  - 27.11.2022 -  Regulamin
 
 wyniki na www.sportzona.pl
 
 
-------------------
 
Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Podnoszeniu Ciężarow  - Kurzętnik  - 26.11.2022 -  Regulamin
 
 
-------------------
 

Drużynowe Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w strzelaniu z broni pneumatycznej  - Orneta  - 26.11.2022 -  Regulamin

 

--------------------

 

Otwarty Jesienny Rajd Nordic Walking  - 19.11.2022 -  Regulamin


--------------------

VI Bieg Kurzętnik Nocą  - 12.11.2022 -  Regulamin

-------------------

 

Otwarte Mistrzostwa WMZ LZS w Taekwondo Olimpijskim  - 12.11.2022 -  Regulamin

 
 
 
-------------------
 
 
 
Wojewódzki Wyścig w Kolarstwie MTB  - Stare Juchy - 11.11.2022 - Regulamin 
 
 
 
-------------------
 
 
 
XXV - Bieg Niepodleglości - Rybno - 11.11.2022 
 
item_2766_0.jpg
 
 
 
-------------------
 
 
 
Otwarte Mistrzostwa WMZ LZS w kolarstwie MTB 29.10.2022 - Prostki - Regulamin 
 
 
-------------------
 
 
Otwarte Mistrzostwa WMZ LZS w wędkarstwie spinningowym 23.10.2022 - Jez. Dąbrowa Wlk - Regulamin
 
 
 
 
 
-------------------
 
 
 
Wojewódzki Rajd Nordic Walking - 15.10.2022  -  Narzym Gmina Iłowo-Osada - Regulamin
 
 
 
-------------------
 
 
 
Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych - 9.10.2022  -  Pasłęk - Regulamin
 
 
 
 
 
-------------------
 
 
 
 
Memoriał Zbigniewa Szporko - Indywidualne Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w szachach szybkich - 09.10.2022  -  Ostróda - Regulamin
 
 
-------------------
 
 
 
Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w warcabach 64 polowych kobiet i mężczyzn 02.10.2022  - Bratian Gmina Nowe Miasto Lubawaskie - Regulamin
 
 
 
-------------------
 

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS 
w piłce nożnej 6-osobowej kobiet i mężczyzn  01.10.2022  - 
 Gmina Biskupiec - Regulamin
 
Mistrzostwa rozegrane zostaną w Raszągu Gm. Biskupiec na dwóch boiskach jednocześnie
 
Mężczyźni Wyniki  
 
 
-------------------
 
 
VI Samorządowe Drużynowe Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego - 25.09.2022 - Kaczory - Regulamin
 
 
 
-------------------
 
 
Otwarte Mistrzostwa Województwa  WMZ LZS w zapasach w stylu wolnym młodzków, kadetów, juniorów 24.09.2022 Giżycko 
 
 
 
-------------------
 
 
Drużynowe Wojewódzkie Zawody WMZ LZS U14 / U16 w lekkiej atletyce  18.09.2022 Stadion AZS Olsztyn Regulamin
 
 
 
-------------------
 
 
 
Wojewódzkie i Makroregionalne Mistrzoswa w Kolarstwie Szosowym 9-11.09.2022 Nidzica - regulamin
 
 
-------------------
 
 
 
Maraton Wydminy - Festiwal Biegów Przełajowych, Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w Maratonie Przełajowyn 9-10.09.2022 Wydminy Regulamin
 
 
 
 
-------------------
 
 
Otwarte Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi - 27.08.2022  - Samborowo Gmina Ostróda - Regulamin
 
 
 
-------------------
 
 
 
 
 
 
----------------- 
 
 
 
Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej LZS - "Piłkarska Kadra Czeka 2022"   -   18-19.06.2022 Wikielec Gm Iława
 
 
 Eliminacje do Finału Ogólnoplskiego
 
18.06.2022 - Piłkarska Kadra Czeka Chłopców - rocznik 2007 i mł - regulamin
 
Klasyfikacja Końcowa Finałów Wojewódzkich
 
1. MLKS Znicz Biała Piska
2. GKS LZS  Wikielec
3. MKS Jeziorany
4. Unia Susz
5-6 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
5-6. Huragan Morąg
 
----------------------------------------
 
18.06.2022 - Mała Piłkarska Kadra Czeka Dziewcząt - rocznik 2009 i mł - regulamin
 
Klasyfikacja Końcowa Finałów Wojewódzkich
 
1. KS SMS Kurzętnik
2. LZS Gmina Iława
 
 
----------------------------------------
 
19.06.2022 - Mała Piłkarska Kadra Czeka Chłopców - rocznik 2009 i mł - regulamin
 
Klasyfikacja Końcowa Finałów Wojewódzkich
  1. GKS LZS Wikielec   
  2. KS Constract Lubawa
  3. SP - KS Polonia Iłowo-Osada
  4. GZ LZS Nowe Miasto Lubawskie
  5. SP Dąbrowno 
 
-----------------
 
 
Mistrzostwa Polski  LZS w tenisie stołowym 2022 - 17-18.06.2020 Ostróda - informacje
  
 
-----------------
 
 

63 Edycja Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym 2022 "O PUCHAR RADIA OLSZTYN"  - 

12.06.2022 - Jeziorany - regulamin

Wyniki Indywidualne
 
 I Gr K                               I gr M 
 
 II Gr K                              II gr M
 
 III Gr K                             III gr M
 
 IV Gr K                             IV gr M
 
 V Gr K                              V  gr M 
 
 VI Gr K                             VI gr M
 
 
-----------------
 
  
 
Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w halowej piłce nożnej kobiet  - regulamin
 
Komunikat Organizacyjny dot. Finału - zobacz
 
 
 
Komunikat Końcowy Relacja z Finału  - zobacz
 
 
-----------------
 
 
Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Piłce Siatkowej kobiet i mężczyzn -regulamin
Komunikat Organizacyjny dot. Finału K i M  - zobacz
 
 
Wyniki - Panie  - zobacz
 
 
Wyniki - Panowie  - zobacz 
 
 
 
 
40 Uliczny Bieg Bartów - 30.04.2022 - Barciany - wyniki  
 
 
 
-----------------

plakat konferencja wmz lzs klub.001.jpeg

Konferencja Warmińsko - Mazurskiego Zrzeszenia LZS oraz Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie

16.12.2023 w Hotel Park w Olsztynie Al. Warszwska 119

 "Sport na Warmii i Mazurach. Historia i teraźniejszość" 

 

PROGRAM

- Najwyższej Klasy Prelegenci (m. in. Zygmunt Smalcerz - Mistrz Olimpijski/trener PC, oraz wykładowcy OSW)

- Wybitni sportowcy z naszego regionu (Aleksandra Lisowska - LA, Natalia Kuczewska - boks)

- Istotne Informacje dot. Programu Klub 2023 / 2024 

- Pakiety Konferencyjne dla pierwszych 150 zarejestrowanych uczestników 

 

DATA / MIEJSCE 

16.12.2023 - Olsztyn - Hotel Park Al. Warszawska 119

godz. 10.20-10.50 - rejestracja uczestników

Godz. 11.00 - 13.00 - konferencja 

Program Konferencji do pobrania

 

Zgłoszenia (do 2 oób z jednego Klubu) 

Liczba uczestników Konferencji ograniczona

Termin zgłoszeń do 12.12.2023 godz. 18.00

 

Link do zapisów - formularz zgłoszeniowy

 

 

 

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Wyniki Naboru Wniosków w woj. Warmińsko-Mazurskim na edycję 2023 

 

wnioski złożone - 284 w tym:
 
- negatynie ocenione - 30 - wykaz 
 
- rezerwowe - 10 - wykaz
 
- pozytywnie ocenione, zakwalifikowane do dofinansowania - 244 - wykaz  
 
Jest to o 31 więcej klubów dofinansowanych w ramach Programu KLUB, w porównaniu do roku 2022. 
 
 
 
 

 

https://rzadowyprogramklub.pl

 

Drodzy Klubowicze 

 

Przypominamy, dokumentów rozliczeniowych nie trzeba drukować i wysyłać pocztą.

 

 

Rzadowy-Program-KLUB-logo-Witaj-W-Klubie.png

Najczęściej popełniane błędy wnioskodawców:

  1. Brak danych: imion, nazwisk i funkcji osób wchodzących w skład zarządu na zaświadczeniu sporządzonym na podstawie ewidencji właściwej dla formy organizacyjnej wnioskodawcy (brak możliwości weryfikacji osób upoważnionych do reprezentacji klubu).
  2. Brak nazwiska drugiej osoby upoważnionej do reprezentowania wnioskodawcy, składania oświadczeń woli i zaciągania w jego imieniu zobowiązań finansowych (zgodnie z zapisem w statucie).
  3. Brak dodatkowej informacji o kwocie otrzymanych dotacji ze środków publicznych w ostatnim roku obrachunkowym. Często kwota podana w sprawozdaniu finansowym różni się od tej podanej we wniosku.
  4. Brak sprawozdania finansowego w rozumieniu ustawy o rachunkowości. Według ustawy o rachunkowości sprawozdanie finansowe jednostki składa się z: bilansu, rachunku zysków i strat, informacji dodatkowej, obejmującej wprowadzenie do sprawozdania finansowego oraz dodatkowe informacje i objaśnienia. CIT-8 nie jest sprawozdaniem finansowym.
  5. Brak upoważnienia dla osób uprawnionych do reprezentowania.
  6. Wniosku nie mogą składać związki stowarzyszeń, tylko kluby sportowe działając w formie stowarzyszenia, a zajęcia sportowe muszą być prowadzone tylko dla dzieci i młodzieży do lat 18.
  7. Brak statutu wnioskodawcy (załączonego w formie skanu) — statut musi być załączony w całości, ni tylko jego pierwsza strona.
  8. Brak odpowiedniej liczby trenerów, zgodnie z Programem w klubie jednosekcyjnym i przeznaczeniu całości dofinansowania na prowadzenie szkolenia sportowego wymagane jest dwóch lub więcej szkoleniowców.
  9. Niespójność daty i liczby uczestników zadania pomiędzy programem zadania a zakresem dofinansowania — zakres rzeczowy zadania.
  10. Brak potwierdzenia daty rejestracji klubu w zaświadczeniach wydawanych przez starostwa powiatowe.

 

Uwaga Kluby aplikujące - nawet jeśli klub nie pozyskał w roku ubiegłym środków z pomocy publicznej, nie zwalnia go to z obowiązku dołączenia sprawozdania finansowego

 

Zapoznajcie się dokładnie z wszystkimi warunkami i zasadami, zawsze można się dopytać (działa infolinia)

Przypominamy że nie ma trybu odwoławczego, uzupełnień, poprawek do nieprawidłowo już złożonego wniosku

Wyniki 2018

---------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa Polski LZS w Kolarstwie Przełajowym, Elbląg 16.12.2018 - regulamin

**

Jesienny Otwarty Rajd NORDIC WALKING 24.11.2018 – Wilczy Szaniec – Gierłoż gm. Kętrzyn - regulamin

**

Samorządowe Mistrzostwa w Siatkówce i tenisie stołowym - 25.11.2018 Biskupiec - regulamin

Komunikat Końcowy

**

Wojewódzkie Wieloboje Sprawnościowe dla dzieci - 01.12.2018 Nidzica  - regulamin

**

XXI Bieg Niepodległości w Rybnie - 11.11.2018  - regulamin

**

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w piłce nożnej 6 osobowej kobiet i  mężczyzn - 06.10.2018 Biskupuiec - regulamin

Wyniki Zawodów 

**

Drużynowe Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Strzelaniu z broni pneumatycznej 14.10.2018 Wikielecregulamin

Wyniki Zawodów 

**

25 Wojewódzkie Biegi Przełajowe - Droszewo 2018 

22.09.2018. Droszewo, Gm Biskupiec  - regulamin

**

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w warcabach 64 polowych w kategorii kobiet i  mężczyzn - 30.09.2018 Bratian gm. Nowe Miasto Lubawskie 

regulamin

**

Samorządowe Mistrzostwa Strzeleckie 2018 o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego - 2.09.2018 Strzelnica KS Garda Kaczory gm Ostróda -Regulamin

WYNIKI ZAWODÓW STRZELECKICH

**

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Tenisie Stołowym - 10.06.2018 Ostróda -Regulamin

Komunikat Końcowy 

** 

Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców "Piłkarska Kadra Czeka 2018" - Regulamin

Komunikat Eliminacje Rejonowe - Dziewcząt

Komunikat Finały - Dziewcząt

Komunikat Finały - Dziewcząt wyniki

 *

Komunikat Eliminacje Rejonowe - Chłopców

Komunikat II runda eliminacji - Chłopców

Komunikat Finały - chłopców

*

Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców "Mała Piłkarska Kadra Czeka 2018" - Regulamin

Komunikat Eliminacje Rejonowe - Dziewcząt

Komunikat Finały - Dziewcząt

Komunikat Finały - Dziewcząt wyniki

 *

Komunikat Eliminacje Rejonowe - Chłopców

Komunikat II runda eliminacji - Chłopców 

Komunikat Finały - chłopców

**

XI Wiosenne Jaćwieskie Biegi Przełajowe w Starych Juchach - 10.05.2018 (czwartek) - Regulamin

Wyniki Biegów

**

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Lekkiej Atletyce - 16.05.2018 Olecko -Regulamin

Program Minutowy + Komunikat Organizacyjny

Punktacja Gmin Mistrzostw LA

Wynki - Komunikat Końcowy - starty indywiduane

**

XXXVIII Bieg Bartów im. Jana Liniewskiego Barciany - 28.04.2018 - Regulamin

Wyniki biegów

**

Wojewódzki 60 turniej szachowy LZS "O Złotą Wieżę" Kurzętnik 12.05.2018 - Regulamin

Sprawozdanie Sędziowskie

**

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Piłce Siatkowej  kobiet i mężczyzn 2018 - Regulamin

Komunikat Eliminacje Rejonowe - kobiety 

Komunikat Wynik Finały - kobiety 

Komunikat Eliminacje Rejonowe mężczyźni 

Wyniki komunikat Finały - mężczyźni  

**

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Biegach Przełajowych - Pasłęk 09.03.2018 - Regulamin

Wyniki Biegów

**

 
 

Komunikat Finały wyniki - rocznik 2005 i młodsi

Podkategorie

zedstawiamy Projekt Kalnedarza Imprez Sportowo - Rekreacyjnych UwaWarmińsko - Mazurskiego Zrzeszenia LZS w roku 2016 r.
KALENDARZ IMPREZ SPORTOWO - REKREACYJNYCH WMZ LZS NA ROK 2016

Regulamin Wojewódzkiego Sportowego Współzawodnictwa Gmin 2016 Zobacz

*

Wojewódzkie Sportowe Współzawodnictwo Gmin 2012 - wyniki - zobacz

Wojewódzkie Sportowe Współzawodnictwo Gmin 2013 -  wyniki - zobacz

Wojewódzkie Sportowe Współzawodnictwo Gmin 2014 -  wyniki zobacz

Wojewódzkie Sportowe Współzawodnictwo Gmin 2015 -  wyniki - zobacz 
*


Program Rodzinnej Promocji Atywności Fizycznej 2016
Deklaracja Udziału w Programie




Zapraszamy do śledzenia aktualnych wyników i wydarzeń sportowych - także zawodników/klubów LZS na stronie

   www.wama-sport.pl

Zapraszamy do śledzenia oferty kursów i szkoleń Instytutu Edukacji i Sportu w Olsztynie. Rabaty dla zawodników zrzeszonych w LZS. 
www.instytutolsztyn.pl

 

www.facebook.com/wmzlzs

*





Wojewódzki Zjazd Warmińsko -Mazurskiego Zrzeszenia LZS odbył się 07.05.2016 roku w Olsztynie, w sali Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych 


Regulamin ordynacji wyborczej delegatów 

Projekt Regulaminu Obrad Zjazdu

Projekt Porządku Obrad Zjazdu

Protokół z obrad Zjazdu



Najbliższe Imprezy Sportowe WMZ LZS


Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w siatkówce plażowej 02.07.2016 - Ostróda - regulamin

Wyniki


**

UWAGA ZMIANA TERMINU 
Wojewódzkie Letnie Igrzyska Samorządowe - Biskupiec - 17.09.2016- Regulamin

**


Wojewódzkie Rozgrywki Turnieju Piłkarska Kadra Czeka (2001r. i mł) - 
regulamin

Komunikat Organizacyjny Runda Eliminacyjna - Dziewczęta


Komunikat Organizacyjny Finały - Dziewczęta

Wyniki Finałów - Dziewcząt

*


Komunikat Organizacyjny Runda Eliminacyjna - Chłopcy


Komunikat Organizacyjny Finały - Chłopcy

Wyniki Finałów - Chłopców

*

Wojewódzkie Rozgrywki Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka (2003r. i mł) - regulamin

Komunikat Organizacyjny Runda Eliminacyjna - Dziewczęta

Komunikat Organizacyjny Finały - Dziewczęta

Wyniki Finałów - Dziewcząt

*

Komunikat Organizacyjny Runda Eliminacyjna - Chłopcy


Komunikat Organizacyjny Finały - Chłopcy


Wyniki Finałów - Chłopców


**


Wojewódzki 58 Turniej Szachowy LZS o Złotą Wieże 22.05.2016 - Morąg - regulamin

Wyniki

**

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w warcabach 12.06.2016 - Nowe Miasto Lubawskie - regulamin

Wyniki

**


Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Lekkiej Atletyce 18.05.2016 Olecko - regulamin

Wyniki indywidualne - Komunikat Końcowy 

Punktacja Drużynowa

**

XXXVI Uliczny Bieg Bartów 30.04.2016 Barciany - regulamin

**

Wojewódzkie IX Jaćwieskie Wiosenne Biegi Przełajowe - regulamin

Wyniki Biegów


**

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Piłce Siatkowej kobiet i mężczyzn 2016  - Regulamin 

Mężczyźni  - Komunikat Organizacyjny - Runda Eliminacyjna 

Mężczyźni  - Komunikat Organizacyjny - Runda Półfinałowa

Mężczyźni  - Komunikat Organizacyjny - Wyniki Finałów

 


Kobiety  - Komunikat Organizacyjny - Wyniki Finałów

**


Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe - Olecko - 02.04.2016- Regulamin

Program Minutowy Igrzysk

Wyniki - Klasyfikacja Gmin

**

Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego WMZ LZS o Puchar TVP 3 Olsztyn - Regulamin


Komunikat Organizacyjny - Runda Eliminacyjna 03.04.2016

Komunikat Wyniki Finału 17.04.2016- Orneta


**
**

Otwarte Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Biegach Przełajowych  

Pasłęk -  26.02.2016 - 
Regulamin


Wyniki Biegów 

**

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Noznej Szkół Gminnych 2016  - 
Regulamin 

Szkoły Podstawowe  - Komunikat Organizacyjny - I Runda Eliminacyjna 

Szkoły Podstawowe - 
 
   
Szkoły 
 Podstawowe  **
 

Szkoły Gimnazjalne -    
Runda Półfinałowa

Szkoły Gimnazjalne -   Finały Wyniki


**

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Noznej kobiet i mężczyzn 2016  - 
Regulamin 

Mężczyźni  - Komunikat Organizacyjny - I Runda Eliminacyjna 

Mężczyźni  - Komunikat Organizacyjny - Runda Półfinałowa


*

Kobiety - 
Komunikat Organizacyjny - Runda Eliminacyjna